BAŞMELEK MİKAİL

BAŞMELEK MİKAİL

BAŞMELEK MİKAİL

 

Adı, “Allah gibi olan” anlamına gelen Başmelek Mikail, Allah’ın kendi nurundan yarattığı ilk varlıktır. Işık ve sevginin koruyucu meleği; başmeleklerin lideridir. Öncelikli görevi korumak olduğu için; eğer çevrenizdeki enerjilerden endişe duyarsanız, sizi bu enerjilerden arındırması ve koruması için, onu yanınıza çağırabilirsiniz. Başmelek Mikail, yardıma çağrılan her an sevgiyle gelir, korur ve her konuda yardım eder. Ondan; kendinizi ve sevdiklerinizi kalkanıyla korumasını, başkalarıyla aranızdaki kordon bağlarını kesmesini ve egonuzu sizden uzak tutmasını isteyebilirsiniz. Ayrıca, yardım isteyeceğiniz konuyla ilgili başmeleği hatırlayamadığınızda da Mikail’i çağırabilirsiniz. Aura rengi indigo (mora çalan koyu mavi), kristali sugalittir.

Örnek niyet:

“Sevgili Başmelek Mikail;

Allah’ın izni ile, lütfen …… ile aramdaki sorunları sevgiye dönüştür. Birbirimize sevginin gözleriyle bakmamıza yardımcı ol. Teşekkür ederim.”

Melekler, bize nefes aracılığıyla yardım ederler. Bu sebeple, bu çalışmalar sırasında lütfen derin nefesler alın. Elinizde varsa, niyetiniz sırasında sugalit taşınızı avucunuzda ya da üzerinizde bulundurabilirsiniz.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow