BAŞMELEK RAZİEL

BAŞMELEK RAZİEL

BAŞMELEK RAZİEL

Başmelek Raziel, “Allah’ın sırrı” anlamındadır. Onu; simya (karanlığı ışığı dönüştürme), ruhsal dönüşüm, geçmişinizi şifalandırmak, geçmiş yaşamlarınızı hatırlamak ve şifalandırmak, rüyalarınızı hatırlamak ve yorumlamak, çakralarınızın temizlenmesi ve dengelenmesi için yardıma çağırabilirsiniz. Ayrıca, evrensel bilgiyi ve evrenin sırlarını size öğretmesini isteyebilirsiniz. Aura rengi gökkuşağı renkleri, kristali şeffaf kuartzdır.

Örnek niyet:

Sevgili Başmelek Raziel;

Allah’ın izni ile, ezelden ebediyete, şimdi ve tüm zamanlara ve boyutlara doğru, benim yarattığım ya da atalarımdan bana miras kalan tüm karmalardan, yerine getirilmeyen sözlerden, yaptığım kontratlardan, beni engelleyen blokajlardan, korkulardan ve varlığımdaki tüm düşük enerjilerden; beni, ailemi ve yaşadığım mekanları, benim ve bütünün en yüksek hayrına olacak şekilde arındırmanı rica ediyorum.Teşekkür ederim.”

Uykunuz esnasında bedeniniz şifaya daha açık olacağı için, bu niyeti gece yatmadan önce yapmanızı tavsiye ederim. Melekler, bize nefes aracılığıyla yardım ederler. Bu sebeple, bu çalışma sırasında lütfen derin nefesler alın.  Elinizde varsa, kristal(şeffaf) kuvarsınızı gece boyunca başucunuzda tutabilirsiniz. Kristalinizin sivri ucu varsa, ucu size dönük olsun. Ayrıca, sabah yorgun hissedebileceğiniz bir çalışma olduğu için; Başmelek Rafael’den de Başmelek Raziel ile birlikte sizinle olmasını ve çalışma boyunca, zümrüt yeşili o muhteşem ışığı ile bedeninize şifa vermesini isteyin. Böylece sabah kalktığınızda kendinizi enerjik ve hafif hissedersiniz.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow